Akademik Burslar

Akademik burslar ABD’de bulunan eğitim kurumların birindeki yaşama ve eğitim masraflarının çoğunu kapsar. Çoğu durumda bu burslar tüm masrafları değil sadece bir kısmını kapsar (kısmi burslar). Eğitim masrafına, okul harcı, konaklama, gıda ve kitaplar dahildir. Akademik niteliklerinize bağlı olarak kurumlar farklı miktarda burslar önerir.

Uba International’ın hizmetlerinden biri, eğitimlerine ABD’de devam etmeleri, bir lise, yüksek okul ya da hem lisans hem de lisans üstü derece için üniversite bursu almaları için öğrencilere yardımcı olmaktır. Bu burslar yaş ya da uğraştıkları spora bağlı olmaksızın tüm öğrenciler tarafından elde edilebilir.

Uba International, ileriki gelişiminiz için uygun kurumu bulmak adına bize birçok imkan sunan sahip olduğumuz tecrübenin yanı sıra çok sayıda eğitim kurumu ile işbirliği yapmaktadır.

Başvuru için aşağıdaki butona tıklayabilir ya da bizimle telefon, e-posta ile temasa geçebilirsiniz. Soru formunu doldurduktan sonra, sporla ilgili alanları dikkate almayın.