UBA International

UBA International, 2015 yılında ulusal ve uluslararası sportif organizasyonlar ile faaliyetlerine başlayan, yerli ve yabancı spor insanlarından oluşan, bir sportif organizasyon ve danışmanlık ekibidir.

Türkiye, Avrupa ve ABD kökenli isimlerin güç birliği yaratarak, deneyimli gözlemleri sonucu, sporda eksikliği hissedilen özel etkinlikleri gençler için fırsat haline getirerek, sporcu burslarına daha çok odaklanmıştır. Bu sayede birçok gencin burs almasını destekleyerek, yatırım ve başarının doğru oranda büyümesini sağlamaktadır.

UBA International, düzenlediği prestijli uluslararası organizasyonlar ile birden çok ilke imza atarak; spor kamuoyunda öne çıkmayı başarmış, Türkiye ve Avrupa’da ilk NCAA onaylı Showcase’leri düzenlemekte ve her yıl bu organizasyonlara yeni ülkeler ekleyerek daha çok sporcuya eğitim ve spor kariyerlerinde ilerleme fırsatı sunmaktadır. Akademik kariyerlerinde başarıyı hedefleyen sporculara “Akademik Burs” almaları için, hayal ettikleri özel okullara gitmelerine de yardımcı olmaktadır.

UBA International sadece sporcuların değil, tüm çocuklarımızın eğitim hayatını önemsemektedir, New York Long Island’da bulunan kampüsümüz üst düzey bir İngilizce eğitim programı sunmakta ve böylelikle Amerika’da Akademik ve Spor Bursu kazanmaya giden yolda ilk adımınızı sizinle beraber atmaktadır.

Avrupa, Amerika, Kanada gibi ülkelerde birçok lise ve üniversiteyle işbirliği içerisinde olan UBA International, bu sayede her yıl Amerika’daki prestijli “AAU Turnuvalarına” katılıp organizasyonlar düzenleyerek, yurtiçi ve yurtdışı özel kamplarla, gençlerin spor ve akademik kariyerlerini bir arada yürütme fırsatı sağlamaktadır.
Bir spor ve iletişim devi olan NCAA; onaylı Showcase’lere imza atan ABD’nin en köklü eğitim ve spor kurumlarındandır. “Georgetown University” ile ” Wichita State University” Türkiye temsilciliği ve Avrupa’nın prestijli üniversite liglerinden “ISBL” (International Students Basketball League) ile de ortak çalışmalar yapmak üzere anlaşan UBA International, spor ile eğitimi bir arada sunarak, yurtiçi ve yurtdışı burs olanaklarıyla her yıl yüzlerce genci hayallerine kavuşturmaya devam etmektedir.

Çözüm Ortaklarımız